O mnie

Witam w moim świecie!

Pasjonatka rzeczy pięknych, fotomodelka i wizażystka z zamiłowania.Właściwie to zajmuję się bardziej fotomodelingiem, ale to od tego zaczęła się moja przygoda z wizażem. Na początku malowałam bardzo amatorsko, wyłącznie na własne potrzeby. Z czasem przedawałam się także innym a kolekcja kosmetyków urosła do naprawdę pokaźnych rozmiarów i wszystko poszło do przodu...

Od dziecka miałam pewnie wyczucie estetyczne i niezwykłą wrażliwość na sztukę. Myślę, że próbowałam już każdej dziedziny związanej ze sztuką ;) Jeśli chodzi o kreatywną stroną wizażu, problemów nigdy nie było. Schody zaczynały się w kwestii technicznej, dlatego w lipcu 2012 roku zdobyłam się na szkolenie w tym kierunku. Padło na Europejską Szkołę Stylizacji i Wizażu Vena Art w Białymstoku. Zdobyłam parę przydatnych papierków i od tamtej pory maluję pełną parą. Efekty codziennie możecie obserwować właśnie tutaj.

Estetykę bloga zawdzięczacie głównie mojemu mężowi, który zajmuję się fotografią oraz grafiką. Cierpliwie wprowadza w życie i wizualizuje moje pomysły na zdjęcia, tła, czcionki, banery i inne bajery.

Myślę, że resztę odkryjecie sami, śledząc mojego bloga i mam nadzieję, że przyjemnie będzie nam razem w społeczności bloggerów ;)

Dziękuję!

0 komentarze:

Prześlij komentarz