Katalog bloggerek kosmetycznych na fb- jest nas 80!

Witam Was kochane!

Na początku chchciałbym Was serdecznie przeprosić za brak mojej obecności przez dłuuugi czas. Powodów było kilka, ale najwazniejsze jest to, że powrót jest juz przygotowany! ;) Są nowe produkty, są zdjęcia, posty się piszą ;)

Teraz chciałabym osobno błagać o wybaczenie wszystkie bloggerki, które tak potwornie długo czekały na dodanie je do tytułowego katalogu! Ja kompletnie nie wiem jak to się stało, że o nim zapomniałam, ale prawda jest taka, że nie sądziłam też, że tak bardzo się rozwinie! Jeszcze raz przepraszam i dziękuję, że mimo wszystko jesteście ze mną! <3

W tym momencie w Katalogu nie ma żadnych braków! Każdy blog z komentarza, posiadający swój fan page, został dodany i mam nadzieję, że nikogo przypadkiem nie pominęłam ;)

Jesli istnieją jakiekolwiek błędy w linkach, coś nie działa lub chcecie bym zmieniła nazwę bloga (bo często jej nie dodajecie w komentarzu) albo po prostu coś przeoczyłam, proszę o wiadomość prywatną na mój fan fage i wszystko załatwimy ;)

Dziękuję Wam też, że jest Was aż tyle! 80 to spooora liczba. Pomożecie dobić do setki? ;) Heh, apetyt rośnie w miarę jedzenia ;)

Cały czas możecie zgłaszać swoje blogi (link po kliknieciu na baner)! ;)Na dziś to tyle i zapraszam Was na jutro! Wraaaaacam ;) Wreszcie...

Wasza JC.

3 komentarze: