Slap my face and let me come back! JC MakeUp Dream wraca na bloga po 180 dniach

Hej Kochane!

Za dwa dni mija dokładnie pół roku od mojego ostatniego posta... Szmat czasu. Te z Was, które mnie "czytały", wiedzą, że na pewno potrzebowałam tej przerwy. Troszkę mi się w głowie pomieszało i musiałam Was opuścić. Dobra wiadomjość jest taka, że mimo tak dłuuuugiej przerwy nie wypaliłam się. Makijaż cały czas jest obecny w moim życiu i to jeszcze bardziej, niż za czasów blogowania.

Wiem, że mnóstwo z Was za mną tęskniło, że cały czas coś tam się dzieje na moim blogu, bo ostatniego maila z powiadomieniem o nowym komentarzu dostałam niespełna dwa dni temu. To była dla nas wszystkich ogromna próba, ale obiecałam, że kiedyś wrócę i czuję, że to dobry moment ;)

Mam nadzieję, że mi wybaczycie i że uda mi się na nowo odzyskać Wasze zaufanie oraz sympatię. Domyślam się, że lekko nie będzie, że będzie swieciło pustkami, ale to taka kara za moją ciszę- jestem gotowa ;)

Teraz pytanie do Was: O czym chcecie poczytać? Setki mam tematów, bo w końcu nie było mnie dość długo, nazbierało się nowych kosmetyków, ulubieńców, nowych makijaży, rozmyślań... ale jeśli jest coś, co konkretnie Was zainteresuje- służę moją łapcią piśmienniczą!

Cieszę sie straszliwie na tem powrót i do następnego posta!

PS. Szybko pomocy, co się dzieje teraz na blogach? Bo ja czytam i już nie nadążam! ;)

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Makijaże! Odważne, wiosennie kolorowe :) I co dobrego wpadło Ci do kosmetyczki i co mogłabyś polecić, bo przez tyle czasu na pewno trochę się nazbierało. Witaj z powrotem :)

   Usuń
 2. Ja najchętniej bym poczytała o polecanych kosmetykach z UK. No i ulubieńcy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jasne dziewczyny, da się zrobic! Dzięki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. हामी अन्न पहिले नै आपूर्ति छ एक दबाइ प्रयोग पूर्ण रोग निको पार्न सक्नुहुन्छ द्वारा, विभिन्न स्वास्थ्य समस्या को उपचार को लागि दबाइहरु प्रदान।

  Obat Epilepsi

  Obat Jantung Bocor Anak

  Obat Lipoma

  Obat Gerd

  OdpowiedzUsuń