Koniec JC MakeUpDream?

Witam Was, moje skarby!

Od pewnego czasu ostro zastanawiałam się nad tym, co począć z moim blogiem... Jak widzicie ostatnio jest mnie tu bardzo mało, ale wcale nie oznacza to, że nie mam ochoty należeć już do tej cudnej społeczności!

Wszystkie braki związane są właściwie z moim życiem prywatnym. Jak wiece na początku maja wracam na stałe do UK i wiąże się z tym mnóstwo spraw. W tym momencie jestem w trakcie załatwiana indywidualnej organizacji studiów, co wcale nie jest proste. Kolejny krok to zaliczenie sesji egzaminacyjnej już za dwa miesiące! Potem sam wyjazd, załatwianie papierów w pracy itd... same wiecie.

Bardzo nie chciałabym rezygnowac z prowadzenia bloga, bo uwielbiam dla Was pisać i  czytać Wasze blogi. Poza tym właśnie trwa mój projekt i nie wyobrażam sobie zakończenia Wam zabawy w samej końcówce! ;) Dlatego... zostaję, ale parę spraw muszę wyjaśnić.

Co do projektu... zostanie doprowadzony do końca ;) Na jakich zasadach?
- brak ulubieńców tygodnia na Facebooku, ale postaram się inaczej nagrodzić tych, którzy wykonują prace w terminie. ;)
- mogą wystąpić delikatnie opóźnienia z umieszczaniuem linków do prac w zakładce, ale do końca projektu na pewno pojawią się wszystkie!
- galeria najlepszych, według mnie, prac powstanie tak, jak obiecywałam, więc spokojnie ;)
- mój udział nadal będzie czynny, ale w osobie organizatora. Jako uczestnik nie obiecuję wyrobienia się w terminie... niestety.

Reszta bez zmian ;)

Maaatko, mam Wam tyle do pokazania i do napisania.... Tyle nowych zakupów i tematów na notatunie. Jakoś dam radę, ale musicie mi obiecać, że będziecie cierpliwi i pomożecie mi jakoś przetrwać ten czas bez regularnego blogowania. ;)

Na koniec mam do Was małą prośbę. Chciałabym przed wyjazdem zaliczyć jakąś fajną sesję, więc jeśli chcecie mnie do tego zbliżyc, strzeeelcie mi lajka pod tym linkiem na fb ;)

Oto fotka, z którą wojuję w konkurcie ;)

Z góry dziękuję za pomoc, wsparcie i mam nadzieję, że przetrwamy! ;)

Pa żuczki i do szybkiego napisania (mam nadzieję)! :*

9 komentarzy:

 1. Zrobione, piękne zdjęcie!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już na FB widziałam i zalajkowałam :)

  Co do blogowania to wiadomo że najpierw trzeba uporządkować wszystkie swoje sprawy i oby wszystko udało Ci się załatwić pomyślnie, a potem do nas wrócisz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No Asieńko, zabrzmiało jak pożegnanie ale absolutnie nie przyjmuję tego do wiadomości! robisz niesamowite rzeczy, napawasz energią i tak ma być dalej! Mam nadzieję, że przynajmniej w tych "ciężkich" chwilach czasem skrobniesz do nas i sie pokażesz :) i wszystko wróci do normy :) Będę zawsze czekała z niecierpliwością!
  Fotka rewelacyjna i juz zalajkowana!
  Proś o co chcesz ja zawsze jestem chętna do pomocy :)
  Buźki :*

  OdpowiedzUsuń
 4. no Kochana będzie cierpliwość inaczej być nie może !!! Czekamy na Ciebie z utęsknieniem :****
  ja również chętna ogromnie do wszelkiej pomocy inicjatywy itp itd ;)
  :***

  OdpowiedzUsuń
 5. O prosze-sliczna pani z konkursu;-) PZdr

  OdpowiedzUsuń
 6. życie jest życiem :)
  "first things first"
  a my jesteśmy, czekamy!

  OdpowiedzUsuń