Nowy wygląd zakładki makijażowej.

Dzień dobry, Żuczki moje! ;)

Wiem, zaniedbuję Was troszkę... ale tylko pozornie, bo tajniacko cały czas bloguję ;) Co prawda bardziej od strony technicznej, ale jednak! Mój makijaż projektowy i inne posty delikatnie się opóźnią, ale tylko ciut. Dziś pochwalę się Wam za to nowym wyglądem mojej zakładki z makijażami ;)
Do tej pory w zakładce znajdowała się lista makijaży, która po pierwsze nie ułatwiała wyszukiwania makijażu, który chciałybyście sobie przypomnieć. Trzeba było znać tytuł posta, w którym wystąpił (co i dla mnie było trudne do spamiętania), więc często kończyło się na przeglądaniu wszystkich po kolei, by znaleźć ten jeden konkretny.
Po drugie lista wyglądała dość topornie, średnio twórczo i w moim mniemaniu także nieestetycznie.

Od dziś w zakładce znajdziecie miniaturki makijaży, które wykonałam. Klikając na poszczególne zdjęcia, zostaniecie przeniesieni do danego posta, w którym dany makijaż wystąpił ;) Wyszukiwanie na pewno jest łatwiejsze, bo na starcie widzicie, który makijaż Was interesuje ;) Oprócz tego jest jakoś tak bardziej przejrzyście ;)

Kolejne zakładki, dla mojego i Waszego komfortu,  zostaną zmodyfikowane podobnie. Powstaną także nowe zakładki i ogarnę wreszcie tę o projekcie, bo przecież ja zawsze zaczynam od końca... ;)

A co Wy myślicie o tej zmianie?

Czekam na podpowiedzi i dalej biorę się do pracy! ;)

Buziale! :*

8 komentarzy:

 1. świetnie to zrobiłaś, wszystko jest przejrzyste i czytelne

  od jakiegoś czasu myślałam o takiej zakładce ale nie miałam na nią żadnego pomysłu, nie obrazisz się jeśli wykonałabym coś podobnego u siebie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. ja też pewnie pierwsza nie jestem ;)

   Usuń
 2. Swietnie to wyglada !! Chcialam cos podobnego u siebie jednak nie znam sie na takich cudach :D Zdradzisz jak udalo Ci sie to zrobic ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. normaaalnie. bierzesz zdjęcia, zmniejszasz na małe kwadraciki w ps i wstawiasz z linkiem ;)

   Usuń
 3. Świetny wygląd, rewelacja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne! Powiało profesjonalizmem i dobrą stroną :D Jestem zdecydowanie na tak z takimi zmianami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję, dziękuję. poczekaj aż się rozkręcę ;)

   Usuń