Zapaszyście w nowych barwach ;)

Hej ;) Baaardzo jestem dziś zadowolona, bo mój blog zyskał nowy, dużo smaczniejszy wygląd ;) Mnóstwo było zabawy przy jego tworzeniu! W robienie zdjęć zaangażowały się nawet kotki mojego lubego, biegające po całym pokoju z pędzelkiem, który musiałam im bezapelacyjnie podarować ;)


Specjalne podziękowania dla mojego kochanego, który stworzył dla mnie tę dzisiejszą niespodziankę ;) Roboty miał nie mało z rokminianiem blogowych ustawień i jestem pewna, że udoskonalanie mojego bloga będzie trwało jeszcze jakiś czas ;) Tymczasem naprawdę jestem z niego dumna... Normalnie +3 do miłości, o ile da się więcej ;) A Wam jak się podoba?
Co do postów... są nowe pomysły i plany a zaczynam już od jutra ;) W najbliższym czasie trochę makijaży, recenzji, ale też mały przegląd prasy, w którym napiszę o wielkim teście kosmetyków, prezentacja moich wizytówek i kosmetycznej torby podróżnej oraz wiele innych niespodzianek ;)
Zbieram się do nauki (moja nieszczęsna "Emilia Galotti" czeka), potem mila kąpiel, gorąca herbata i może jeszcze uda mi się zadrobić zaległości w czytaniu Waszych wpisów ;) Aj zabiegana ja ;)

Do jutra kochani!

PS. Sooorry  Pani Alu za ten dywan upaćkany w czerwonym cieniu :*

3 komentarze:

  1. piękny nowy wygląd, eh, tylko pozazdrościć a jest czego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje! świetny ten nowy wygląd bloga!

    OdpowiedzUsuń
  3. ale czad! po prostu profeska. jestem pod niesamowitym wrażeniem nowego layoutu. aż wstyd mi, że ja, studentka informatyki, nie mam fajnego szablonu xD

    OdpowiedzUsuń