Wyniki Wiosennego Rozdania

Witam Was, Kochane!

Przepraszam, że tak długo musiałyście czekać na wyniki rozdania, ale do mojej przeprowadzki zostało tylko 6 dni, a ja nie jestem jeszcze nawet spakowana i kompletnie nie wiem, za co się złapać! Jest już zestres... no ale do rzeczy ;)

Podam wyniki tak po prostu, bez specjalnej dokumentacji i zdjęć- wybaczcie, ale jestem totalnie wypompowana z sił i na dodatek na kacu po kolejnej pożegnalnej imprezie...

Zatem!

Dziś szczęśliwcem jest...!

Justyna Skrzeczkowska

Bardzo proszę Cię o maila z danymi do przesyłki na jcphotodream@gmail com ;) Jeśli nie zgłosisz się w ciągu najbliższych trzech dni, niestety będę musiała strzelić jeszcze jedno losowanie, a chyba żadna z nas by tego nie chciała! ;) Oczywiście żadna z nas dwóch :D

Z racji, że mam przygotowaną dla Was od dawna paletkę Technic Electric i małą książkę z podstawami wizażu, a nie będę miała już okazji zrobić przed wyjazdem konkursu, postanowiłam, że trzasnę jeszcze jedno losowanie!

Spośród osób, które spełniły wszystkie warunki rozdania, wylosowałam osobę, która dostanie ode mnie na pocieszenie ten specjalny upominek ;)

Mini nagroda leci do...!

Moniki Ostrowskiej 

Do Ciebie także prośba o maila i ta sama zasada- czekam z niecierpliwością 3 dni ;)

Gratuluję Wam, dziewczyny, a reszcie jeszcze raz dziękuję za udział i mam nadzieję, że dołączycie do kolejnego rozdania, które planuję już niedługo na tę osłodę po mojej nieobecności ;) Oczywiście od maja rozdaję smakołyki kosmetyczne z UK, więc duuużo nowych marek i Sleek oczywiście ;)

Dobranoc Żuczki moje! :*

PS. Tęsknię za blogiem...

16 komentarzy: